Cepyol uygulaması Windows 8’e geldi

İlk Türk mobil seyahat acentası Cepyol, daha geniş kitlelere ulaşabilmek ve kullanıcılarına daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla çalışmalarının sınırlarını gün geçtikçe genişletiyor. Windows 8 işletim sisteminde yer alan ilk seyahat uygulamalarından biri olarak da dikkat çeken Cepyol, tüm seyahat tutkunlarına, seyahatlerini kesintiye uğratmadan, her an, her yerden, karşılaştırma yaparak, en hesaplı uçak ve otobüs biletlerini satın alma fırsatı sunuyor.

Uçak ve otobüs bileti satın alma ve rezervasyon hizmetlerini içeren Windows 8 Cepyol uygulamasında kullanıcılar ayrıca, tüm havalimanlarındaki uçuş bilgilerinden ve yapılan değişikliklerden anında haberdar olabilecekler. Çok kısa bir sürede, söz konusu işletim sistemine, diğer platformlarda sunulmuş olan araç kiralama hizmeti ile dünya çapında  20.000 destinasyonda “En Uygun Fiyat Garantili”  otel rezervasyonu imkanı da eklenmiş olacak.

Cepyol kullanıcıları, tüm hizmetlere cepyol.com internet sitesini kullanarak, Cepyol uygulamasını Windows 8, iOS, Android ve Blackberry 10 işletim sistemli tüm mobil cihazlardan indirerek veya yine mobil cihazların browser’larından www.cepyol.com adresini tıklayarak ücretsiz ulaşabilirler.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir