Çilek’ten online alışveriş sitesi

Çilek Mobilya, online alışveriş yapılabilen internet sitesi ile ürünlerini tüketicileriyle buluşturuyor. Şirket, Türkiye’de bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde online satışa geçen ilk marka olarak mağazalarının bulunmadığı her yere her çocuğa ve tüm ebeveynlere ulaşmayı hedefliyor.

Şirketin online alışveriş sitesi üzerinden 7/24 tasarımlarla buluşan aileler, alışverişlerini kredi kartı ve havale ödeme seçeneğiyle, taksitli veya nakit olarak yapabiliyor.

Maksimum 30 gün içinde teslim edilen ve Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargoyla ulaştırılan ürünlerin Çilek bayileri aracılığıyla da montajı yapılıyor.

Tüketiciler aldıkları ürünleri 7 gün içinde iade edebilme hakkına sahipken, tüm sorularına “eticaretdestek@cilek.com” adresinden cevap bulabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, online alışveriş sektörünün her geçen gün büyüdüğünü belirterek, “Alışveriş sitemiz ilk günden itibaren tüketiciler tarafından büyük ilgi gördü ve en kısa zamanda yurt dışında da online satışa başlamayı hedefliyoruz” bilgisini verdi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir