Copa America 2015’in maçları Tivibu’da

Copa America 2015 turnuvasının tüm maçları Tivibu Spor’dan canlı olarak yayınlanacak.

Tivibu’dan yapılan açıklamaya göre şirket, önemli spor etkinliklerini sporseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda 12 Haziran – 4 Temmuz tarihleri arasında Şili’de düzenlenecek olan Copa America turnuvasındaki 26 karşılaşma canlı olarak yayınlanacak. Turnuva, ev sahibi Şili ile Ekvador arasında 12 Haziran Cuma gecesi saat 02.30’da başlayacak açılış maçıyla start alacak.

2014-2015 sezonunda Almanya Bundesliga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Hollanda Eredivisie, Portekiz Liga NOS maçlarını ve İngiltere Federasyon Kupası mücadelesini canlı yayınlarla ekranlara taşıyan Tivibu Spor, yaz döneminde de Copa America 2015’i yayınlayarak futbol heyecanına ara vermiyor.

Bu yıl 44’üncü kez düzenlenecek turnuvada Güney Amerika’nın devleri; Brezilya, Arjantin, Uruguay ve Kolombiya’nın yanı sıra ev sahibi Şili, Bolivya, Ekvador, Meksika, Jamaika, Paraguay, Venezuela ve Peru mücadele edecek.

Copa America’nın maçları, Tivibu’da “4 Ekran” farkıyla, “Tekrar İzle”, “Durdur İzle” ve “Geri Al İzle” gibi gelişmiş özellikler ile izlenebilecek.

“Tekrar İzle” servisi sayesinde futbolseverler hiçbir maçı kaçırmayacak. İzleyiciler, canlı yayınından sonra da istedikleri zaman maçı baştan sonra izleyebilecekler. “Geri Al İzle” servisi ile canlı yayında pozisyonlar geri alınabilecek, “Durdur İzle” sayesinde ise canlı yayını durdurmak ve maçı yeniden başlatmak mümkün olacak.

Ayrıca TV ekranından bilgisayara, akıllı telefondan tablete ve Smart TV’ye kadar her ihtiyaca, her cihaza uygun sunulan 4 Ekran yayın çözümleri sayesinde, Tivibu kullanıcıları istedikleri yerde, istedikleri şekilde maç izleme keyfini yaşayabilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir