Counter-Strike Online şimdi Türkiye’de

Tüm FPS oyunlarının atası olarak nitelendirilen Counter-Strike Online geri döndü. Asya’da bir online fenomen haline gelen oyun NEXON Europe tarafından Türkiye’de de oyun severlere sunuldu.

NEXON, Valve’ın dünyaca ünlü yapımı ve tutkulu nişancıların dünyasını ateşleyen Counter-Strike’ın çevrimiçi versiyonu olan “Counter-Strike Online” Türkiye Açık Beta lansmanını gerçekleştirerek oyunun açıldığını duyurdu.

Oyunun rakipsiz saygınlığı ve efsanevi mirası üzerine 2007 yılında NEXON Korea ve Valve Corporation bir işbirliğine girişerek seçkin bir ücretsiz FPS oyunu olan Counter-Strike Online’ı yeniden geliştirdi ve oyunculara sundu. Devamlı içerik ve mod güncellemeleriyle oyuncularla buluşan Counter-Strike Online, kısa zamanda Asya’da bir fenomen haline geldi.

Counter-Strike Online oyunu ile ilgili bir değerlendirme yapan NEXON Europe Ürün Müdürü Jay Park şöyle konuşuyor: “Savaş oyunlarının ruhunu barındıran, oyuncuları hızlı, adrenalin ve aksiyon dolu ortamlara sürükleyen Counter-Strike Online fevkalade bir oyun. Tüm NEXON Europe oyunlarında olduğu gibi bunda da devamlı güncellemeler yaparak ve yeni içerikler ekleyip oyunculara daha fazla silah, karakter ve mod sunarak keyifli bir ortam sağlamaya devam edeceğiz.”

Beta lansmanıyla beraber NEXON Europe, Counter-Strike Online heyecanını Türkiye’ye de taşımış oldu. Lansman sebebiyle, yeni oyuncuları ödüllendirmek üzere bir dizi etkinlik de düzenleniyor. Klan üyesi alımı, madalya kazanımları ve çeşitli etkinlikler oyun içi öğelerle ve puanlarla ödüllendiriliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir