‘CumaCandır’ konserleri James Blunt ile başlayacak

İngiliz Soul Rock sanatçısı James Blunt, “Moon Landing” adlı albüm turnesi kapsamında Turkcell Profesyoneller Kulübü’nün “CumaCandır” konserlerinin ilkinde sahne alacak. Turkcell’li profesyoneller, 27 Şubat’ta Ülker Sports Arena’da Alchemy Project organizasyonu ile gerçekleşecek Blunt konserinin biletlerine yüzde 30 indirimle sahip olabilecek.

Turkcell açıklamasına göre, Turkcell Profesyoneller Kulübü “CumaCandır” etkinlikleri kapsamında Alchemy Project organizasyonuyla başlattığı konserler zincirinin ilkinde James Blunt’ı konuk edecek.

Türkiye’ye ilk kez 2011 yılında gelen Blunt, “Moon Landing” albüm turnesi kapsamında tekrar Türk müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

“You’re Beautiful” ve “Goodbye My Lover” şarkıları ile tanınan Blunt, 27 Şubat cuma akşamı Ülker Sports Arena’da sahne alacak.

Blunt’ın 4. ve son albümü Moon Landing’in ilk single’ı “Bonfire Heart”, İngiliz müzik listelerine altıncı sıradan girmiş; Almanya, İsviçre ve Avusturya’da haftalarca birinci sırada kalmıştı. Albüm ekim 2014’te 5 yeni parçayla Moon Landing Apollo Edition adıyla tekrar piyasaya sürülmüştü.

James Blunt konseri için sınırlı sayıda bilet Turkcell Profesyoneller Kulübü üyelerine özel olarak yüzde 30 indirimle satışa sunuldu. Bunun için Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi telefon numarası ile tixbox.com.tr’ye üye olmak, daha sonra telefon numarası ve Tixbox şifresi ile giriş yaparak satın alma sayfasındaki indirimli biletler arasından kategori seçimi yapmak gerekiyor.

İndirimden bireysel Profesyoneller Kulübü üyesi ya da kurumsal hat sahibi tüm Turkcell’liler yararlanabiliyor. Cuma günleri beyaz yakalı çalışanlar için fırsatlar sunan Turkcell Profesyoneller Kulübü, üyelerine Cinemaximum’larda 1 bilet aldığında ikincisini hediye ediyor.

Turkcell Profesyoneller Kulübü’nün sunduğu diğer fırsatlara profesyoneller.turkcell.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir