‘Dar Alanda Sürpriz Lezzetler’ iPad’de

Yayıncı Lale Apa’nın uzun yıllara dayanan deniz ve yemek tutkusuyla hazırladığı, teknede hazırlanabilecek pratik ve sıra dışı lezzet tariflerinden oluşan Vira Mutfak: Dar Alanda Sürpriz Lezzetler kitabı, iPad uygulamasıyla yemek yaparken de teknolojiden uzak kalmak istemeyenlerin tercihi oluyor.

Bir yemek kitabından çok daha fazlasının sunulduğu uygulamada not alma, pişirme ve karıştırma süreleriyle ilgili alarm kurma, tariflerdeki malzemelerden otomatik alışveriş listesi oluşturma gibi birçok özel seçenek bulunuyor.

iTunes’dan ücretsiz olarak yüklenebilen uygulamada ilk etapta özel olarak seçilmiş 6 adet tarif yer alıyor. Daha fazla pratik lezzet tarifine sahip olmak isteyenler listeden diledikleri tarifleri seçerek 6, 12, 24 ve 95 adetlik ücretli paketlerden satın alabiliyor.

6’lı tarif paketi 3,59 TL, 12’li tarif paketi 6,99 TL, 24’lü tarif paketi, 12,99 TL, 95’li tarif paketi 23,99 TL’den satın alınabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir