Dassault Systèmes büyümesini sürdürdü

Dünyanın en önde gelen yazılım şirketlerinden Dassault Systèmes, 30 Eylül 2013 tarihinde sona eren üçüncü çeyrek ve geçen 9 ayın denetimden geçmemiş mali raporlarını açıkladı.

2013 yılının ilk 9 ayındaki net operasyon nakit akışı 428 milyon € olarak belirlendi. Şirket üçüncü çeyrekte %4’lük, yılın ilk 9 ayında ise toplam %6’lık büyüme yakaladı.

Dassault Systèmes Başkan ve CEO’su Bernard Charlès sonuçlarla ilgili şu yorumları yaptı: “Müşteriler yatırım kararlarını değerlendirirken daha çok zamana ihtiyaç duyarken, daha üstün ürün deneyimleri yaşatmak ve işletmelerini geliştirme ihtiyacını her zamankinden daha çok hissediyorlar. En önemlisi ise, 3DEXPERIENCE stratejimiz ve işletme girişimlerimizle daha da ileriye gidiyoruz. İşletme girişimlerimiz, satış alanında sektörlerimizi, ürün eğitimlerimizi ve selektif bölgesel büyümemizi artırmak, işletme ve finansal yönetim alanında devamlı operasyonlarımızı geliştirmeye odaklanmak ve araştırma ve geliştirme alanında yaptığımız iyileştirmelerdir.”

Charlès sözlerini şöyle sürdürdü: “Tanıtımını yaptığımız Bulut Endüstri Çözüm Deneyimleri müşterilerimizden çok iyi geribildirimler alıyor. Yeni kullanıcı deneyimlerimizden IFWE Compass’e geçmenin sağladığı kolaylık ile müşterilerimiz 3DEXPERIENCE platformumuzu gerçek bir iş platformu olarak kullanabiliyor.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir