Digiturk dizileri Altın Küre Ödülleri’ne aday

Digiturk kanallarında yayınlanan diziler, Altın Küre Ödülleri’ne aday oldu. Digiturk açıklamasına göre, Altın Küre Ödülleri (Golden Globe Awards) adaylıkları açıklandı. 12 Ocak 2014 tarihinde Beverly Hills’de sahiplerini bulacak 71’inci Altın Küre Ödülleri’ne Digiturk dizi kanallarında yayınlanan diziler, Altın Küre Ödülleri’ne toplam 18 dalda adaylıklarıyla katılıyor.

Dizimax Drama HD’nin politik oyunları konu alan önemli dizisi “House of Cards” 71’inci Altın Küre Ödülleri’ne dört dalda aday oldu. Dizinin başrol oyuncusu usta sinemacı Kevin Spacey ile “Drama Dizisi En İyi Erkek Oyuncu”, Robin Wright ile “Drama Dizisi En İyi Kadın Oyuncu” ve Corey Stoll ile “Dizi/Mini Dizi/TV Filmi En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” dallarına aday olan dizi tüm dünyada ilgiyle takip ediliyor. “House of Cards” dizisi ayrıca “En İyi Drama Dizisi” dalında da aday.

Dizimax Drama HD’nin dizisi “The Good Wife”, 71’inci Altın Küre Ödülleri’ne üç dalda aday oldu. Dizideki başarılı performansıyla göz dolduran Altın Küre Ödüllü Julianne Margulies ile “Drama Dizisi En İyi Kadın Oyuncu” ve Josh Charles ile “Dizi/Mini Dizi/TV Filmi En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” ve “En İyi Drama Dizisi” olmak üzere üç dalda aday olan “The Good Wife” 5’inci sezonu ile Dizimax Drama HD’de ekranlara gelmeye devam ediyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir