Dijital İK Konferansı İstanbul’da

İnsan Kaynakları sektörünün dijitalleşme sürecini mercek altına alan Dijital İnsan Kaynakları (İK) Konferansı 28 Kasım Perşembe günü İstanbul’da yapılacak.

Farklı sektörlerden insan kaynakları profesyonellerini bir araya getirerek iş dünyasına yeni bakış açıları kazandıran Dijital İK Konferansı’nda. kurumsal çeşitlilik ve dahiliyet, farklılıkların uyumu, yeni neslin yeni ihtiyaçları, dijital dünya değerleri ve değişen liderlik anlayışı, cinsiyet ve fırsat eşitliği gibi konular ele alınacak.

Ana sponsorluğunu Vodafone’nun üstlendiği etkinlikte, Vodafone, Bilim İlaç, TEB, SAP, Nestle, Unilever, GE, Pepsi, IBM, Boyner, Deloitte, Sanofi, GfK, Doğuş Otomotiv, Zorlu Enerji, Ziylan Mağazacılık, LC Waikiki, Sabancı Vakfı ve Hepsiburada gibi yerli ve küresel markaların insan kaynakları yöneticileri konuşacak.

Konferans programına ulaşmak ve konferansa katılmak için detaylı bilgiye www.dijital-ik.com adresinden ulaşılabilir.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir