Dijital pazarlamanın yıldızları seçiliyor

Dijital pazarlama iletişimi sektöründe “Mixx Awards Türkiye 2013” heyecanı yaşanıyor. IAB Türkiye tarafından düzenlenen ve dijital sektörün gelişimine katkıda bulunan yarışmada başvuru süreci başladı. Yarışmanın sonucunda dijital pazarlamanın en iyileri belli olacak. Mixx Awards Türkiye’nin birincileri, Mixx Avrupa da katılabilecek.

Dijital sektör büyümesini sürdürürken, sektörün gelişimine ayna tutan Mixx Awards Türkiye yarışması için geri sayım başladı. Mixx Awards Türkiye 2013, dijital pazarlama iletişimi endüstrisinin en iyilerini belirlerken, sektöre ve hizmet ettikleri markalara kattıkları artı değeri de gözler önüne serecek. IAB Türkiye tarafından düzenlenen yarışmaya katılacak adaylar başvurularını, 10 Ocak 2014 tarihine kadar www.mixxawards-tr.org adresinden yapılabilecekler.

Dijital mecradaki reklam yatırımları her geçen gün daha da büyürken, Mixx Awards Türkiye’nin gelişimi de sektöre paralel olarak seyrediyor. Yarışmaya başvuru sayısı her yıl katlanarak artıyor. Mixx Awards Türkiye’de başarılı olan çalışmalar uluslararası ortamlara taşınıyor. Türkiye birincileri Mixx Europe’da ve Mixx’in merkezi ABD’de kendini gösteriyor, ödül alıyor.

Mixx Awards Türkiye’ye ajans ve reklamveren birlikte başvuruyor. Fikrin gelişimi ve uygulama sürecine iki ayrı ajans katkı sağlamışsa üçlü başvuru da yapılabiliyor. Tüm kategorilere birden fazla çalışma ile başvuruda bulunulabileceği gibi, aynı çalışmayla birden fazla kategoriye başvuru yapmak da mümkün.

Mixx Awards Türkiye 2013’deki toplam 27 kategori “Araç, Yöntem ve Teknolojiler” ile “Strateji ve Hedefler” olmak üzere iki ana bölüme ayrıldı. Her kategoride Altın, Gümüş ve Bronz Mixx ödülleri verilecek. Kategori birincileri arasında Yılın En İyisi seçilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir