Dil öğrenme topluluğu busuu yenilendi

Dil öğrenme topluluğu busuu, yenilendi.Web kullanıcılarına 12, mobil kullanıcılarına 11 lisan öğrenme fırsatı sunan site, dünya genelinde 40 milyon kullanıcıya sahip.

Yeni kolaylaştırılmış arayüz ve kapsayan programlar ‘atıştırma temelli öğrenme’ deneyimi yoluyla kullanıcılar için daha iyi öğrenmeyi desteklemeyi amaçlıyor; kişisel programa uygun dil öğrenmeyi sağlıyor.

2008 yılında kurulan busuu şimdi dünyadaki en büyük yabancı dil öğrenme sosyal platformu ve yeni versiyonu websitesinde, iOS ve Android platformlarında ücretsiz olarak kullanılabilecek.

busuu’nun kurucusu Bernhard Niesner, “busuu’yu ders kitaplarının dışında dil öğrenmeyi sağlayan ve bir işbirlikçi, sosyal bir deneyim olarak geliştirdik. Kullanıcılarımızın nerede, ne zaman isterlerse öğrenmelerine olanak sağlamaktan dolayı çok heyecanlıyız.” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir