DOGED, Games Industry Law Summit 2015’te

Bu yıl Litvanya’da düzenlenecek Games Industry Law Summit 2015’e, Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği hukuk kurulu üyesi Dr. Mete Tevetoğlu katılıyor.

23-24 Nisan 2015 tarihlerinde Litvanya’da gerçekleşecek ve organizasyonu destekleyen kuruluşlar arasında Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği’nin de yer aldığı Games Industry Law Summit etkinliğinde, derneğin Hukuk Kurulu üyesi Dr. Mete Tevetoğlu konuşmacı olarak yer alacak.

Tevetoğlu, konuyla ilgili düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “Oyun endüstrisinin gelişen hukuki ihtiyaç ve düzenlemelerini uluslararası bir perspektifen edineceğimiz Game Law Summit’in verimli geçmesini umuyoruz. Toplantıda diğer ülkelerden katılımcılara Türkiye’de oyun sektörüne dair regülasyonlar ve gelişmeler hakkında da bilgiler aktararak oyun endüstrisinin ülkemizdeki gelişimine ve bu konuda artan milletlerarası ilgiye de katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu ve benzeri toplantıların, geniş bir katılımla, kısa bir zaman içinde ülkemizde organize edilmesi de hedeflerimizin arasında yer alacak.”

Games Industry Law Summit’in detaylı programına gameslawsummit.org/the-program adresinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca etkinliğe katılmak için DOGED’e özel indirimlerden yararlanma fırsatı hala devam ediyor. 5 kişiden az çalışana sahip stüdyolar için 99 € ve 5 kişiden fazla çalışana sahip stüdyolar için de 199 € olarak belirlenen DOGED’e özel katılım ücretlerinden yararlanmak için, başvurularınızı basvuru@doged.org adresine göndereceğiniz e-postalar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir