Doktor randevuları için yeni adres

Türkiye’de, ilk online doktor randevu sitelerinden biri olan ve ilk defa bunu mobil platforma taşıyan DoktorSaati, doktorların müsait saatlerinden anlık online randevu alabilmeniz için hizmet veriyor.

Özel sağlık sektöründeki doktor, diş hekimi, psikolog, beslenme ve diyet uzmanı gibi sağlık profesyonellerinin bulunduğu platform, kısa sürede randevu alınabilmesini ve tercihlerin görerek yapılmasını sağlıyor.

Özel muayenehane, poliklinik, tıp merkezi ve hastanelerin operasyonel anlamda iş yüklerinde de azalma sağlayan servis, bu anlamda randevu sistemlerinin kolayca yönetilmesine de destek veriyor.

Ege Hanoğlu ve Erdoğan Yücel tarafından kurulan DoktorSaati, hastaları ve doktorları daha hızlı ve kolay bir şekilde buluşturmayı amaçlıyor.

Haziran 2013’te hayata geçirilen platformda, profillerinin yer alması için Nisan 2014’e kadar 2000 doktor ve 110 kurumla anlaşmaya varıldı.

Hizmete geçen bu servis, randevu sürecinde yaşanan zaman kaybı ve zorlukları minimuma indirerek, özel sağlık sektörünün, sağlanan teknoloji ve hizmet anlamında gelişmesine destek veriyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir