Elder Scrolls Online Playstore’da

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, oyunseverler tarafından merakla beklenen “Elder Scrolls Online” oyununu dünya ile aynı anda satışa sunuyor. “Elder Scrolls Online”, ödüllü serinin efsanevi oyun tecrübesini online’a taşıyor.

Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları dünya ile aynı anda satışa sunarak, oyun dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor.

Playstore şimdi de 20 yıldır en çok satanlar listesinde yer alan, ödüllü fantastik rol yapma serisi The Elder Scrolls’un efsanevi oyun tecrübesini online’a taşıyan Elder Scrolls Online’ı dünya ile aynı anda Türk oyunseverlere sunuyor.

Aksiyona ve taktiklere odaklanmayı sağlayan yenilikçi yapısı ve derin karakter özelleştirme ile kendi stilini yaratma sistemi gibi dikkat çekici birçok özellik sunan Elder Scrolls Online, oyunseverleri ister kendi başlarına veya isterlerse arkadaşlarıyla birlikte eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir