EMC Türkiye’de yeni atama

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden olan EMC’nin Türkiye Kanal Pazarlama Müdürlüğü görevine Belgi Bircan getirildi.

2008 yılında Bilkent Üniversitesi Uygulamalı Teknoloji Yönetimi Bölümü İş ve Bilgi Sistemleri Yönetimi bölümünü tamamlayan Belgi Bircan, profesyonel yaşamına 2008 – 2009 yılları arasında, Hewlett-Packard Türkiye’de “Gelişmekte Olan Ülkeler Programı Temsilcisi” olarak başladı.

2009 – 2010 yılları arasında aynı şirkette Pazarlama İletişimi Uzmanı olarak görev alan Bircan, 2010 – 2012 döneminde HP MEMA Bölgesi (Ortadoğu, Akdeniz ve Afrika) Pazarlama Operasyonları Lideri olarak görev yaptı.

2012 – 2013 yılları arasında MEMA Bölgesi Kanal Pazarlama Koordinatörlüğü görevini üstlenen Bircan, 2013 yılında Türkiye ve Güneydoğu Avrupa’dan Sorumlu Kanal Pazarlama Müdürü olarak EMC Türkiye bünyesine katıldı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir