Emekliler Kulübü üyelerine özel paket

Turkcell, emeklilik yaşındakilere özel kampanya ve hizmetler sağlayan Emekliler Kulübü üyelerine yepyeni teklifler sunuyor. Emeklilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştiren Turkcell, hem faturalı hem Hazır Kartlı 60 yaş üzeri müşteriler için hesaplı konuşma paketleri tasarladı. 20 TL’ye her yöne 300 dakika konuşma içeren ‘Emekli Paket’te artan dakikalar hediye edilebiliyor.

Turkcell, ikinci baharını yaşayan üyeleri için hayata geçirdiği Turkcell Emekliler Kulübü’yle özel teklifler sunmaya devam ediyor. Turkcell, şimdi de iletişim ihtiyaçları daha çok konuşma odaklı olan 60 yaş üzeri müşteriler için hesaplı dakikalar ve paket aşımında bütçeyi kontrol altına alan basit alternatifler içeren ‘Emekli Paket’ler tasarladı.

İki paket seçeneği bulunuyor

Hazır Kart’tan faturalı hatta geçiş yapan, numarasını Turkcell faturalı hatta taşıyan ya da yeni Turkcell faturalı hatalan ve 12 ay kalma sözü veren 60 yaş üzeri müşteriler için ‘Emekli Paketi’ ile 20 TL’ye her yöne 300 dakika konuşmak mümkün oluyor. Paket dakikaları bittiğinde ise otomatik devreye giren 3 TL’lik mini paketle ekstra 100 dakika her yöne konuşma alınıyor. Bu sayede fatura kontrolü daha da kolaylaşıyor. Üstelik her yöne 300 dakika paketindeki kullanılmayan dakikalar israf olmuyor, 60 yaş üzeri müşteriler için 50 dakikayı torunlarına ya da çocuklarına hediye etme seçeneği bulunuyor.

Hazır Kart ‘Konuşan Paket’i tercih eden, “ihtiyacım kadar ödemek istiyorum” diyen 60 yaş üzeri müşteriler 15 TL’ye her yöne 200 dakika rahatça konuşabilecekler. Her ay 15 TL’ye otomatik olarak yenilenen bu paketten faydalanmak için KONUSAN yazarak 2222’ye SMS göndermek yeterli oluyor.

Emekli Paketi’nden ve Konuşan Paket’ten yararlanan Turkcell’liler, Turkcell Emekliler Kulübü’ne üye oluyor ve tüm avantajlardan faydalanıyorlar.

Müşteri temsilcisine ulaşmak çok kolay

Turkcell Emekliler Kulübü üyelerine iletişim paketleri dışında, kendilerini rahat hissedecekleri, hızla değişen teknolojiden kolaylıkla faydalanacakları, sağlık konusunda ihtiyaçlarına çözüm bulabilecekleri, kendilerine hitap eden markalarla yapılan işbirlikleri sonucunda hesaplı alışverişler yapabilecekleri pek çok cazip olanak da sunuyor. Teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmak istemeyen 60 yaş üzerindeki müşteriler için tasarlanan Turkcell MaxiPLUS5 Kolay Kullanım akıllı telefonu 60 yaş üzeri müşterilerin hayatını kolaylaştırıyor.

Emekliler Kulübü üyeleri, Turkcell Çağrı Merkezi 532’yi aradıklarında zaman kaybetmeden ve anında müşteri temsilcisine bağlanabiliyor.

Turkcell Emekliler Kulübü’ne üye olmak için EMEKLI yazıp 2222’ye ücretsiz bir SMS göndermek yeterli.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir