En iyi Fujitsu elçisi Türkiye’den

Fujitsu, kanal satış yapısına önemli katkılarda bulunan SELECT ortaklarını ödüllendirdi. Türkiye’den ISB (Information Solutions Business) EMEIA bölgesindeki ‘En iyi Fujitsu Elçisi’ seçildi. ISB, bu ödülü güçlü Fujitsu ürün portföyünün yanı sıra sadakat, doğruluk, iletişim ve grup çalışmalarına verdiği önemli katkılar nedeniyle almaya hak kazandı.

Fujitsu, SELECT Partner Programı çerçevesinde EMEIA (Avrupa, Ortadoğu, Hindistan ve Afrika) bölgesindeki ticari faaliyetlere çok önemli katkılarda bulunan iş ortakları ile Fujitsu Forum sırasında gerçekleştirdiği bir ödül töreni ile biraraya geldi.

Ödül gecesine tüm Avrupa, Ortadoğu, Hindistan ve Afrika bölgesinden her biri mükemmel mali performans ve inovasyon sergileyen iş ortakları katıldı. Ulusal SELECT Yılın Partneri Ödülü’nü kazanan Fujitsu elçileri, uluslararası ödül yarışmasına da otomatik olarak katılma hakkı kazandılar.

EMEIA bölgesindeki ‘En İyi Fujitsu Elçisi’ Türkiye’den ISB (Information Solutions Business) oldu. ISB’nin ödülü kazanmasında yüksek odaklı Fujitsu portföyünün yanı sıra sadakat, doğruluk, iletişim ve grup çalışmaları etkili oldu.

İnsan odaklı toplum vizyonuyla tüm dünyaya teknolojik ürün ve çözümler sunan Fujitsu, kanal satış yapısına büyük önem veriyor. Bu seneki SELECT Partner Ödülü, Fujitsu’nun SELECT Partner Programının globalleşmede zirve yaptığı ve kanal ortaklarının daha kârlı iş yaptığı bir yıla da damgasını vurmuş oldu.

Tedarikçi güvenilirliğinin daha çok önem kazandığı bir süreçte, devam eden kanal programları ve büyüme teşvikleri, teknoloji endüstrisinin gelişimine önemli katkılarda bulundu. Fujitsu ayrıca yerel ve global anlamda yeni kanal altyapısı ve araçlarına yatırım yapmaya devam ediyor.

Ödüller şu kategorilerde sunuldu:

• EMEIA Yılın Ortağı Ödülü: Avusturya’dan ACP IT Solutions
• SELECT Mükemmellik Ödülü: Almanya’dan BECHTLE
• EMEIA En iyi Fujitsu Elçisi: Türkiye’den ISB
• EMEIA En iyi Yeni Müşteri Kazanımı: İtalya’dan DATAMATE
• EMEIA Yılın En iyi Takım Kazananı: Belçika’dan INCRIUS

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir