FABO

FABO Kırma Eleme Tesisleri ve Beton Santralleri

Fabo Makina İmalat Pazarlama San. ve Ltd. Şti. İzmir’de 2003 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu yıllar, 2000 m2 açık ve 2000 m2 kapalı olmak üzere toplam 4000 m2’lik alanda konumlanmıştır. Kuruluş hikâyesinde, kalitesin bir kez daha kanıtlamıştır. Fabo Makina senelerce büyük tecrübe edinmiş profesyonel bir ekiple beraber işlerini sürdürmüştür.

Bu profesyonel ekibi, kırma eleme ve beton santrali üretiminde her aşamada yer alan Yönetim Kurulu Başkanı yetiştirmiştir. Yönetim Kurulu Başkanı, ilk olarak şahıs şirketi şeklinde devam eden şirketi; FABO MAKİNA İMALAT PAZARLAMA SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ unvanı ile tam 43 ülkeye ihracat yapmakta olan bir firmaya dönüştürmüştür.

FABO Makina Eleme Tesisleri

Fabo taş kırma eleme tesisi iki şekilden oluşur. Aşındırıcı ve sert taşlarda çene kırıcı, aşındırıcılığı az şekilde olanlarda pdk yan, primer darbeli kırıcılar kullanılır. Geliştirilmiş olan eleme tesislerinde,100 ton saat kapasiteden 1000 ton saat kapasiteler arası üretim yapılmaktadır. Firma ile iletişime geçerek, en uygun teklifleri hazırlayabilir; doğru bir kırma eleme tesisine sahip olabilirsiniz.

FABO Makina Hizmet Detayları

FABO Makine, başta ülkemiz olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki ülkelere Beton Santrali, Yıkama Eleme ve Kırma Eleme ihracatı yapmaktadır. Aynı zamanda çeneli kırıcı ve tersiyer kırıcı hizmetleri de bulunur. Firmanın hizmetlerine ve detaylarına Fabo.com.tr adresinden ulaşabilir, verdikleri hizmetleri de görebilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir