Fatma Turgut şarkılarını fizy’ye özel söyledi

Türkiye’nin en bilinen müzik platformu fizy, kullanıcılarını yepyeni sürprizlerle buluşturmayı sürdürüyor. Özel performansları dinleyicilerinin beğenisine sunan fizy, ilk akustik video çalışmasını tamamladı. Fatma Turgut’un mini bir konser verdiği bu özel video çalışması Fatih’teki Sultan Sarnıcı’nın tarihi atmosferinde gerçekleşti.

Türkiye’nin en popüler müzik uygulamalarından fizy, kullanıcılarını yeniliklerle ve sürprizlerle buluşturmayı sürdürüyor. Müzikseverlerin beğenisine sunulan ve Fatma Turgut’un seslendirdiği fizy’ye özel ilk akustik özel video çalışmasının çekimleri Fatih’teki Sultan Sarnıcı’nın tarihi atmosferinde gerçekleştirdi.

Fatih’teki Sultan Sarnıcı’nda gerçekleştirilen çekimlerde İlkbahar’da Kıyamet şarkısı ilk kez fizy’de akustik versiyonuyla yer alırken, Fatma Turgut çekime özel Sen Ona Aşıksın (Albüm: Levla’nın Hikayesi), İlkbaharda Kıyamet (Yeni solo single), Son Perde (Nilüfer Cover’ı), Ağlamam Zaman Aldı (Albüm: Levla’nın Hikayesi), Mey (Model single) ve Yalnızlık Senfonisi (Albüm: Diğer Masallar) şarkılarını da söyledi. Fatma Turgut’un akustik performansına http://konser.fizy.com/fatmaturgut/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı yükleyen herkes fizy’i 1 ay boyunca kullanabiliyor

Videolara, fizy mobil uygulamasındaki fizy listelerden videolar sekmesine ve oradan videolu listelere girip fizy performansı seçerek ulaşmak mümkün. Uygulamayı yükleyen her kullanıcının 1 ay boyunca deneyimleyebildiği fizy, herkesin kullanımına açık olup Turkcell’liler ise mobil internet kotasından düşmeden müzik dinleyebiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir