Fiber için ‘Kaybedecek Zaman Yok’

Türkiye’yi dünya ile aynı anda fiber internet ile tanıştıran Turkcell Superonline, Işık hızında fiber internetin farkını daha iyi anlatmak, bakır kablodan farklarını eğlendirici bir şekilde insanlara göstermek amacıyla yeni oyunu “Kaybedecek Zaman Yok”u appstore’da ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sundu. Bir fiber kablo içerisinde geçen oyunun amacı internete hala bakır kablo ile bağlananları kurtarmak.

Cohous tarafından Turkcell Superonline için geliştirilen “Kaybedecek Zaman Yok” adlı yeni oyunda amaç, 2013 yılında hala internete bakır kablolarla bağlanan insanoğlunu bu durumdan kurtarmak. Oyun çevirmeli bağlantı sesiyle başlıyor. 10 farklı karakterle oynanabilen, 10 bölüm ve 20 ek görevden oluşan oyunda Turkcell Superonline’ın 20,50,100 ve 1000Mbps fiber internet hızları da kullanılarak, fiber internet bağlantı hızının kullanıcıları vakit kaybından nasıl kurtardığı eğlendirici bir şekilde anlatılıyor.

iPhone ve iPad versiyonu bulunan ve Türkçe dahil 15 dil seçeneğiyle sunulan oyunda doğru verileri veri hattının sonuna yerleştirme ve bakıra çarpıp veri kaybetmeme gibi basit görevler yer alıyor. Kolay ve eğlenceli bir oyun olan Kaybedecek Zaman Yok’u appstore’dan iPhone veya iPad’e ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir