Fibere geçene Turkcell 3G VINN hediye

Turkcell Superonline’ın limitsiz fiber internet paketlerinden birine abone olanlar, içinde 3 ay geçerli 10 GB veri paketi yer alan Turkcell 3G VINN’a ücretsiz sahip oluyor. “VINN Hediyeli Fiber Hızını Seç” kampanyasından yararlanan Turkcell Superonline müşterileri, evlerinde ışık hızında internetin tadını çıkarırken, tatilde de Turkcell 3G kalitesiyle bağlanmayı sürdürüyor.

Türkiye fiber internet pazarının lideri Turkcell Superonline, ışık hızında internet keyfine terfi eden yeni müşterilerine “VINN Hediyeli Fiber Hızını Seç” kampanyası ile ev dışında da Turkcell kalitesiyle 3G internet bağlantısı hediye ediyor.

Kampanya kapsamında 49 TL’den başlayan fiyatlarla ve 24 ay taahhütle fiber internete geçenlere, tatile gittikleri yerlerde de bağlantı sıkıntısı çekmemeleri için VINN, SIM kart ve 3 ay boyunca geçerli 10 GB data paketi hediye ediliyor. Taahhüt süresi boyunca modem ve kurulumun ücretsiz sağlandığı kampanyada, sabit numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan ya da Turkcell Superonline’dan numara tahsis edenlere de özel indirim fırsatları bulunuyor.

1 Ağustos 2013 tarihine kadar geçerli kampanya dahilinde sunulan fiyat teklifleri şu şekilde:

fiyatlistesitemmuz2013

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın