Fujitsu Forum’un teması ‘İnsan Odaklı İnovasyon’

Avrupa’nın en büyük bilişim teknolojileri etkinliği olan Fujitsu Forum 2014, 19-20 Kasım tarihlerinde önceki yıllardan daha geniş bir programla Münih Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Fujitsu Forum’da; bilgi, altyapı ve bireylerin uyum içinde çalışmasıyla ‘İnsan Odaklı İnovasyon’ yaratmayı hedefleyen Fujitsu’nun kurumları hedeflerine ve başarıya nasıl ulaştırdığı dünya çapından örneklerle anlatılacak.

Dünyanın en büyük kurumları yanında her ölçekteki işletmeden ziyaretçilerin katıldığı etkinlikte, daha iyi bir gelecek yaratmada anahtar rol oynayan en son teknoloji ve inovasyonlar masaya yatırılacak.

80’den fazla ülkeden 11 binden fazla bilişim ve telekomünikasyon uzmanı ile fikir liderinin katılması beklenen Fujitsu Forum, 3 bin 500 metrekarelik sergi salonunda hayata geçecek.

Fujitsu ve iş ortakları tarafından 250’den fazla teknolojik ürün ve çözümün sunulacağı etkinlikte, 6 ana konuşmacının yanında 100 uzman konuşmacının katılımıyla toplamda 52 oturum düzenlenecek.

Etkinliğin ilk günü, Fujitsu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve Küresel Pazarlama Başkanı Tango Matsumoto, yapacağı açılış konuşmasında hiper bağlantı çağında İnsan Odaklı İnovasyon konusunu işleyecek.

Fütürist ve Intel Baş Mühendisi Brian David Johnson ‘Geleceği nasıl şekillendiririz? sorusuna yanıt arayacak, Fujitsu Orta Avrupa Başkanı Jürgen Walter, Fujitsu’nun hayata geçirdiği inovasyonları ve müşterileri ile birlikte oluşturdukları çözümleri nasıl bulduklarını paylaşacak. NetAppTeknoloji Başkanı Jay Kidd, veri yönetimi konusunda inovasyonun zorluklarını tartışacak.

İkinci gün ise Fujitsu EMEIA Teknoloji Başkanı Dr. Joseph Reger, dijital dönüşüm alanında bilgilendirirken, Fujitsu EMEIA Başkanı Duncan Tait ise Fujitsu’nun toplumda yer aldığı proaktif rolüne odaklanacak.

Fujitsu ve iş ortaklarının en son model ve yenilikçi hizmet ve ürünlerinin paylaşılacağı; katılımcıların aktif olarak deneyimleyebileceği 3500 m2’lik bir sergi alanı da Forum’a eşlik edecek.

Kasım ayının üçüncü haftasında düzenlenen Fujitsu Forum’da Münih’in dünyaca ünlü Oktoberfest etkinliği de katılımcıların ayağına gelecek.

Bu yıl da geçen yıl olduğu gibi Alman kültürünün bir parçası olan bu etkinliği katılımcılara yaşatmak amacıyla Fujitsu Forum’a özel Oktoberfest düzenecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir