Fujitsu’dan kırmızı Lifebook

Yaşamı yeniden şekillendiren teknolojiler sunan Fujitsu, sevgilileri de unutmadı. Kırmızı sürüm Lifebook U904 bilgisayarları teknolojisever sevgilere uygun bir hediye seçeneği sunuyor.

Sevgililer Günü’nün kapıyı çalmasına az kaldığı şu günlerde, Fujitsu LIFEBOOK U904, kırmızı sürüm seçeneğiyle teknolojisever sevgililere uygun bir hediye. Fujitsu U904 modeli ile işlevsellik, trendlere uygunluk ve kurumsal seviyede güvenliği birarada sunuyor.

Profesyonel hayatın içinde bir sevgiliniz varsa, etkileyici incelik ve hafiflikte, işe yönelik bir Ultrabook’tan daha fazlasını arıyorsanız, kırmızı sürümüyle bir adım öne çıkan FUJITSU LIFEBOOK U904 Ultrabook’u denemelisiniz.

Bireysel, trendlere uygun tarzı 25,6 cm (14 inç) ekranı ile FUJITSU LIFEBOOK U904 Ultrabook mükemmel bir tercih.

Dokunmatik seçenekli süper canlı, çerçevesiz WQHD+ IGZO ekran, yerleşik 4G/LTE bağlantı ve üstün güvenlik özelliklerine sahip 1,39 kg (3,06 lb) ağırlığındaki bu ürün, sadece yoğun iş yaşamını yönetmekle kalmıyor aynı zamanda şık görünmeyi de sağlıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir