Garanti Cep Şubesi artık iPad’de

Garanti Bankası, Cep Şubesi uygulamasını, iPhone ve Android telefonların ardından iPad’e de taşıdı. Garanti müşterileri, internete bağlanabilen tüm telefonların yanı sıra Android, iPhone ve iPad’e özel uygulamalar ile tüm bankacılık işlemlerini hızla gerçekleştirebiliyor.

Cep Şubesi uygulaması diğer mobil bankacılık uygulamalarından farklı olarak; gelir-gider yönetimi, geçmiş ve gelecek nakit akışı görüntüleme, varlık-borç izleme, birikim hedefi gibi kişisel bütçe yönetim araçları sunuyor. Bu sayede müşteriler finansal durumlarını cep telefonlarından kolayca takip edebiliyor.

Cep Şubesi uygulamaları hakkında bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, “Garanti Bankası olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran yenilikçi hizmetlerle mobil bankacılıktaki liderliğimizi sürdürüyoruz. 2007 yılında wap.garanti.com.tr’de kullanıma sunduğumuz Cep Şubesi, akıllı telefonların ardından şimdi de iPad’e uyarlandı. Yayınlandığı ilk günden itibaren ücretsiz finans uygulamaları arasında liderliği elinden bırakmayan iPhone ve Android uygulamalarımızdan sonra iPad uygulamamız da çok kısa sürede ilk sıraya yerleşti. TBB’nin yayınladığı 2. çeyrek rakamlarına göre mobil bankacılık pazar payımız müşteri adedinde bir önceki döneme göre %4,83 artışla %36,63’e, finansal işlemlerde ise %3,44 artışla %45,23’e ulaştı. Akıllı telefon pazarındaki büyüme ve müşterilerimizin ihtiyaçlarındaki değişimlere paralel olarak önümüzdeki dönemde de fark yaratan ve alanında öncü olacak uygulamalar geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir