Garanti Cep Şubesi şimdi de Windows 8’de

Garanti Bankası, Cep Şubesi uygulamasını Windows 8 işletim sistemine sahip tablet bilgisayar ve PC’lere taşıdı. Türkiye’de Windows 8  platformuna özel, finansal işlem yapılabilen ilk mobil bankacılık uygulaması olan Garanti Cep Şubesi ile kullanıcılar, bankacılık işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştirmekle kalmayarak, uygulamayı gelir-gider yönetimlerine yardımcı olan bir platform olarak da kullanabilecekler.

Konu hakkında bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, “Geçtiğimiz yıldan bu yana Cep Şubesi uygulamamızı iPhone, iPad, Android, BlackBerry 10 gibi farklı platformları tercih eden mobil cihaz sahiplerinin kullanımına sunmuş, bunun yanı sıra Microsoft gibi alanında öncü bir markayla işbirliği yaparak, Windows 8 işletim sistemi için finans uygulaması geliştiren dünyadaki ilk banka olmuştuk. 2012 yılı TBB 4. çeyrek raporuna göre mobil bankacılık finansal işlem pazar payımız %44, mobil uygulama indirilme sayımız ise 2,5 milyona ulaştı. Rakamlardan da anlaşılacağı gibi, bugün müşterilerimizin bankacılık deneyimlerinin tam ortasında yer alan dijital kanallarımızda tutarlı, kesintisiz kullanıcı deneyimi sunmayı esas aldığımız “Bütünleşik Kanal” yaklaşımımızı başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Şimdi de Windows 8 platformuna özel olarak geliştirdiğimiz Cep Şubesi uygulamasını yayına aldık.  Önümüzdeki dönemde de müşterilerimize hayatlarının içinde yer alan servisler tasarlamaya devam edeceğiz.” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın