Gaziantep sanayisine ışık hızında internet

Turkcell Superonline, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni fiber optik altyapı yatırımları ve başlattığı özel kampanyayla, burada faaliyette bulunan işletmelere en uygun koşullarla hızlı ve kaliteli metro ethernet İnternet ve ses hizmeti sunuyor. İletişim ve teknoloji altyapısının öneminin farkında olan işletmeler, Turkcell Superonline’ın yalnızca Organize Sanayi Bölgesi’nde geçerli yüzde 35 indirimli İnternet ve ses paketleriyle rekabette bir adım öne çıkıyor.

Türkiye’yi dünya ile aynı anda fiber optik altyapısı üzerinden internetle tanıştıran Turkcell Superonline, gerek KOBİ’ler gerekse büyük şirketler için geliştirdiği toplam telekom çözümleriyle şirketlerin rekabet gücüne katkıda bulunurken, ışık hızında İnternet ve kaliteli ses iletişimi hizmetlerinden daha fazla şirketin yararlanması için kampanyalar düzenliyor. Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde (GOSB) hayata geçirilen yeni kampanya ile bu bölgede faaliyet gösteren kurumlar yüzde 35 indirimle kaliteli ve hızlı metro ethernet İnternet ve ses hizmetlerinden yararlanma fırsatına kavuşuyor.

Turkcell Superonline’ın hayata geçirdiği yeni kampanya ile ilgili olarak daha geniş bilgilendirme amacıyla GOSB Toplantı Salonu’nda sanayi bölgesi sakinlerinin yoğun katılımıyla bir bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Küçük ve Orta Boy İşletmeler’in sahipleri ve yöneticileri, Turkcell Superonline’ın ses ve veri hizmetlerinin yanı sıra yeni nesil servisler ve Turkcell’in M2M ürün ve uygulamaları hakkında bilgi edindi.

“Kalkınmanın anahtarı KOBİ’lere özel çözümler geliştiriyoruz”

Turkcell Superonline Kurumsal Satış Direktörü Barbaros Özdemir, Gaziantep’e yönelik kampanyaya ilişkin değerlendirmesinde, “Organize sanayi bölgeleri ve buralarda faaliyet gösteren KOBİ’ler Türkiye ekonomisini bugün ulaştığı başarılara taşıyan ve daha fazla kalkınmanın anahtarını taşıyan gerçek aktörler. Bu nedenle bu kurumlarda maliyeti düşürecek, hizmet kalitesini artıracak her adım büyük önem taşıyor. Özellikle de iletişim ve teknoloji altyapısı açısından bu bir zorunluluk. Turkcell Superonline olarak, Turkcell Grubu’nun da sinerjisiyle her boyutta şirketin ihtiyaçlarına özel çözümler geliştiriyor ve toplam telekom çözümleri ile verimli ve karlı şekilde büyümelerine destek oluyoruz. Gaziantep ülkemizin en önemli sanayi şehirleri arasında yer alıyor. Bu şehrimizdeki organize sanayi bölgesinde yönelik kampanyamız da bu yaklaşımımızın bir parçası” diye konuştu.

Müşteri ihtiyaçlarına özel telekom çözümleri

Turkcell Superonline’ın kurumlara yönelik toplam telekom çözümleri kapsamında Gaziantepli sanayici ve ticaret erbabına sunulan hizmetler erişim, İnternet ve network servislerinden ses servisleri, bilgi teknolojileri servisleri ve özel servislere kadar uzanıyor. Capital 500’de yer alan pek çok şirkete hizmet veren güvenilir yeni nesil fiber altyapısıyla Turkcell Superonline müşteri ihtiyaçlarına özel telekom çözümleri geliştiriyor.

Turkcell Grubu olarak sunulan bulut ve bilgi teknolojileri hizmetleri arasında öne çıkanlar şöyle:

  • Veri merkezi hizmetleri: Sunucuları en güvenli şekilde işleterek, iş devamlılığını garanti altına alır.
  • Güvenlik hizmetleri: Turkcell Superonline iletişim altyapısı sayesinde güvenlik tehditlerini ağa ulaşmadan önler.
  • Bulut hizmetleri: Uzaktan yedekleme, yönetilebilir güvenlik, sanal sunucu, kurumsal e-posta, akıllı depo, akıllı faks ve video konferans ürünlerini içerir.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir