Gaziantep’e Apple mağazası açılıyor

Apple’ın Türkiye’deki yetkili satıcılarından Elmacı Pazarı A.Ş., Adana, Mersin ve İzmir’de açtığı Apple yetkili satış noktalarının ardından dördüncü LOOM mağazasını da Gaziantep Forum Alışveriş Merkezi’nde açıyor.

En yeni Mac, iPad, iPod ve iPhone’lar ile beraber geniş bir aksesuar ürün yelpazesini müşterilerine sunacak olan mağazada; ziyaretçileri konusunda uzman çalışanlar karşılayacak.

LOOM, 2 Kasım Cumartesi günü saat 13:00’da kapılarını ziyaretçilere açacak. Açılış gününe özel sınırlı sayıda iPad mini, 799 TL (KDV Dahil) yerine sadece 499 TL ( KDV Dahil)’ye teknoloji severlere sunulacak.

Naksan Teknoloji Genel Müdürü Tunç Akman, “Tüketicilerimizi, tüm Apple ürünlerini deneyip satın alabilecekleri ve zengin aksesuar seçeneklerini bulabilecekleri LOOM`da Apple ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir ekip karşılayacak” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir