General Mobile DISCOVERY 4. güncellemesi yolda

General Mobile, satışa çıktığı günden bu yana performansı ve fiyatı ile adından söz ettiren modeli DISCOVERY için kullanıcı memnuniyetini artırmak amacıyla yeni güncellemeler hazırlıyor. Telefonu satışa sürdüğü günden bu yana 3 güncelleme ile kullanıcılarına ulaşan DISCOVERY için 4. güncelleme yolda.

DISCOVERY’nin son güncellemesi ile gelen en önemli özellik ise “Shake&Brush” diğer Android telefonlarda bulunmayan bu özellik ile arka planda çalışan uygulamalar ana ekran butonuna basılı tutulduktan sonra telefonun sallanması ile kapatılabiliyor.

En son geçtiğimiz günlerde kullanıcı isteklerini göz önünde bulundurarak 3. güncellemeyi kullanıma sunan General Mobile, yenilikler için çalışmalarına hızla devam ediyor. Son güncelleme ile güç yönetimi, sistem ve arayüzler iyileştirildi.

Klavye güncellenerek hareketle yazma özelliği eklendi ve Türkçe Sözlük geliştirildi. Durum çubuğuna güç kontrol kısa yolları eklendi, tuş kilidi aktif durumdayken durum çubuğunun indirilebilmesi sağlandı, mesaj yazma arayüzü yenilenirken mesajlarda yer alan ikonlar yenilendi.

Arama arayüzündeki Türkçe desteği güncellenerek, tarayıcı arayüzü iyileştirildi ve Chrome bookmark senkronizasyonu eklendi. Kamera ayarlarına kayıt yeri seçeneği, ‘widget’lara dünya saati, müzik çalara ise M4A müzik formatı desteği eklendi.

İlgili haber: General Mobile DISCOVERY’nin 16GB’ı satışta

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir