GittiGidiyor’da PayPal ile alışveriş daha kolay

Kullanıcılar kredi kartlarını cüzdanlarından çıkarmadan, hiç bir ek bilgi girmeye gerek kalmadan GittiGidiyor’da PayPal ile kolay ve güvenli alışveriş deneyimini yaşayacaklar

Türkiye’nin hem alım hem satım yapılan en büyük e-ticaret sitesi Gittigidiyor.com kullanıcıları dünyada 117 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan lider online ödeme sistemi PayPal ile sadece e-posta adreslerini ve parolalarını kullanarak kolay ve güvenli ödeme yapabiliyor.

Artık kullanıcılar oluşturdukları PayPal hesabına kredi kartı gibi finansal bilgilerini yalnızca bir kez girip sadece kullanıcı ismi ve şifreleri ile GittiGidiyor.com’dan hızlı ve güvenli alışveriş deneyimini yaşayabiliyorlar.

Türkiye’de eticaret sektörünün başlamasına ve gelişimine öncülük eden GittiGidiyor.com dünyada 190 ülkede 117 milyondan fazla kullanıcısına güvenli ve kolay ödeme imkanı sunan PayPal ile güçlerini birleştirerek çok daha keyifle yapılacak güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

1 thought on “GittiGidiyor’da PayPal ile alışveriş daha kolay

    NURAN PAHAL

    (08 Kasım 2014 - 16:43)

    neden kargomu göndermiyorsunuz??? gerçekten dürüst güvenilir bir firmamısınız?? neden iletişiminiz bukadar zayıf?? neden mesajlarımıza cvp vermiyorsunuz?? neden sizinle iletişime geçecek bir telefonunuz bile yok?? bari siz bize ulaşın 05428211151 ulaşınki bilelim netür güvenilr bir firma olduğunuzu unutmayın ki biz alıcılar olduğumuz sürece siz satıcılar varsınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir