gnçtrkcll’den gençlere Yaz Paketi

Yönetimini gençlere devreden gnçtrkcll, ihtiyaçlarına tam karşılık gelen kampanya ve ürünleriyle gençlerin hem kesesine katkıda bulunuyor, hem de keyifli anlar geçirmelerine aracı oluyor.

gnçtrkcll’in 8 yıl boyunca 90 ulusal marka ile gerçekleştirdiği işbirliklerinden 55 milyon kez faydalanan gnçtrkcll’liler, 260 milyon TL’yi aşan fayda elde etti.

Şimdi de yaz tatilinin keyfini çıkarırken, sosyal çevrelerinden de kopmak istemeyen gençler Yaz Paketi ile sadece 15 TL’ye 3 ay boyunca her yöne 5.000 SMS’in yanı sıra sınırsız Facebook ve Twitter kullanım hakkı kazanıyor.

Gençlere bir de yaz müjdesi sunduklarını belirten Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, “Hem faturalı hem de faturasız tüm gnçtrkcll’lilerin yararlanabileceği Yaz Paketi ile sadece 15 TL karşılığında 3 ay boyunca geçerli her yöne 5.000 SMS gönderebiliyor; aynı zamanda da Facebook ve Twitter’dan sınırsız olarak yararlanabiliyorlar” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir