gnctrkcll’lilere geceleri internet hediye

gnçtrkcll, geceleri de gündüz gibi dolu dolu yaşayan gençlerin internet keyfini artıracak “Gece Bizim” kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında internet paketlerindeki kadar hediye internet kazanan gnçtrkcll’liler hediye kullanım haklarını gece 22:00-06:00 saatleri arasında kullanabiliyor.

Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll, gençlerin cepten internet keyfine keyif katacak yeni bir kampanyaya imza attı. Faturalı ve Hazır Kartlı internet paketi olan tüm gnçtrkcll’lilerin yararlanabileceği kampanya ile gençler kendi paketlerine ek olarak geceleri de kullanabilecekleri hediye internet kazanıyor, gençlerin geceleri uzuyor!

“İnternet paketi kadar gece internet hediye eden kampanya ile gnçtrkcll’lilerin hayatı kolaylaşacak”

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, gnçtrkcll’in yeni kampanyasına ilişkin değerlendirmesinde, şunları kaydetti:

“gnçtrkcll olarak bugüne kadar tüm kampanyalarımızda olduğu gibi yine gençleri dinleyerek, onların isteklerini ve kullanım alışkanlıklarını dikkate alarak ‘Gece Bizim” kampanyasını başlattık. Gençler günün neredeyse 24 saati iletişim içinde olmak, arkadaşlarıyla her ihtiyaç duyduklarında bağlantı kurmak istiyor. Son zamanlarda en çok tercih ettikleri bağlantı yolları sosyal medya ya da sosyal mesajlaşma uygulamaları. İnternet günlük hayatımızın işleyişinde bu kadar önemli yer edinmişken gençlerin bu isteklerini karşılayacak hesaplı teklifler sunmak büyük önem taşıyor. Tam da bu ihtiyacı karşılayacak bir kampanya olan “Gece Bizim”den yararlanan bir gnçtrkcll’li örneğin 500 MB internet paketi varsa, üstüne bir de geceleri 500 MB hediye kazanıyor. Gençlerin özellikle arkadaşlarından uzakta oldukları gece saatlerinde sosyal medyaya yoğun ilgi gösterdiğini düşünürsek, gençlerin paketlerini artıran bu kampanya gnçtrkcll’lilerin hayatını kolaylaştıracaktır.”

gnçtrkcll’lilerin kampanyadan yararlanmak için tek yapmaları gereken GECEBIZIM yazarak 2222’ye göndermek. Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi www.gnctrkcll.com adresinde yer alıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir