Grundig’ten üç yeni tablet

Grundig’in sunduğu birbirinden üstün özellikli ve uygun fiyatlı ürünlerle artık herkesin bir tableti olacak. Mobil olmayı sevenler ve her an her yerde internet kullanmak isteyenler için çok özel Grundig tabletler, cazip fiyatlarla Arçelik ve Beko mağazalarında tüketicileri bekliyor. Grundig Style Tab ailesinin gözde ürünü Grundig Duo ve 3 yeni tablet modeli teknoloji tutkunlarının vazgeçilmezi olacak.

Hem tablet hem notebook: Grundig Duo

Grundig Style Tab ailesinin tablet PC’ler arasında öne çıkan ürünü Grundig Duo, hem tablet hem de notebook olarak kullanılabilme özelliğiyle ayrı bir yere sahip. ‘İkisi Bir Arada’ konseptinin ilk örneklerinden olan Grundig Duo, 3. nesil Intel Core çift çekirdekli işlemcisi, Windows 8 işletim sistemi ve 7 mm inceliğindeki ayrılabilir mıknatıslı klavyesiyle dikkat çekiyor. Ürünün opsiyonel manyetik kalemiyle dokunmatik ekranı farklı şekillerde kullanılabildiği gibi tümleşik arka ayağı kullanıcılara rahatlık sağlıyor. Üründe ofis uygulamaları, görüntü kalitesi ve çift kamera özellikleri de ayrıca sunuluyor. Ürün fiyatı: 1197 TL

Yepyeni tabletler

grundig-GTB1010

Grundig Style Tab ailesinde Grundig Duo dışında farklı boyutlarda 3 yeni tablet modeli bulunuyor. IPS ekranla canlı renkler sunan tabletler ince ve şık tasarımlarıyla göze çarpıyor. Her biri çift kameralı olan tabletlerden 7” GTP 701 modeli fiyatı, 8” GTB 790 modeli 5 megapiksel kamerası ve dört çekirdekli işlemcisi ve 10” GTB 1010 modeli ise 16 GB belleği ile öne çıkıyor.

Ürün Fiyatları:

7” GTP 701 – 249 TL

8” GTB 790 – 399 TL

10” GTB 1010 – 498 TL

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir