Çok gezen, çok kazanır

Markalarla kullanıcıları buluşturan eğlenceli bir uygulama olan Yuppi, Apple Store ve Google Play’den indirilebiliyor.

Yuppi, Türkiye çapında gezen herkese ziyaret ettikleri mağaza ve benzer aktiviteleri sonucu puan kazandırma ve kazandığı puanlarla istediği hediyeyi seçme üzerine kurulu bir oyun.

Yuppi’nin kurucu ortaklarından İzzet Moşe uygulamayla ilgili olarak, “Markalarla yaptığımız uzun vadeli anlaşmalar da bize doğru yolda olduğumuzu ispatladı. Uygulama marketlere çıktığımız ilk günden beri en çok indirilenlerden biriyiz.” diyor.

Lokasyon bazlı bir uygulama olan Yuppi, yaklaştığınız bir mağazayla ilgili size bildirimde bulunuyor, o mağazayı ziyaret ederseniz puan kazandırıyor.

Yuppi’nin, asıl büyük puanları ise markaların reyonlarında ve kasa yanlarında saklı. Sadece anlaşmalı markalarda geçerli olan özel puanlar, uygulamada o an kullanıcının bulunduğu yerin uzaklığına göre sıralı marka logolarının yanında tarama işareti ile görünüyor. Özetle, çok gezen ve alışveriş yapan biriyseniz, Yuppi’yi denemenizi öneririz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir