Her mağazaya uzman danışman

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar, mağazalarının son 3 yılda toplam 900 milyon kez ziyaret edildiğini açıkladı. Antalya EXPO Center’daki “7. Turkcell Elçileri Zirvesi”nde konuşan Acar, düzenledikleri zirvede, Turkcell ve iş ortaklarındaki 6 bin çalışanın iki gündür yoğun bir tempoda hem eğitim aldıklarını hem de son teknolojilerle tanıştırıldıklarını söyledi.

Acar, elçilerden Turkcell mağazalarına giren her müşteriye hayatlarını kolaylaştırabilecek her türlü yeniliği anlatmalarını beklediklerini vurgulayarak, bunu yapmak için de mağazalarda “Akıllı Destek” isimli yeni bir köşe yarattıklarını bildirdi.

Akıllı Destek standının arkasında, bazı mağazalarda 3, bazı mağazalarda 5, bazı mağazalarda da 10 konunun uzmanı kişi olacağını ifade eden Acar, “Bu danışılan kişiler, telefonlarınızın tüm ayarlarını, telefonlarınızın tüm ayarlarını, telefonlarınızın size sağlayabileceği farkında olmadığınız nimetleri anlatmak, ayarlarını yapmak üzere orada hazır bekliyorlar” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir