HTC’den 4,3 inç ekranlı yeni One Mini

HTC, HTC BlinkFeed, HTC UltraPixel Kamera ve HTC BoomSound gibi teknolojileri içeren yeni akıllı telefonu HTC One Mini’yi satışa sunuyor. 16GB depolama kapasitesi bulunan HTC One Mini’nin 1GB DDR2 RAM’i mevcut.

Tüketicilerin cebe rahatlıkla sığabilen telefon talebine cevap veren HTC One Mini, çift çekirdekli 1,4 GHz. işlemci ile geliyor. HTC Sense ile Android’in en son sürümü ile gelen cihaz, HTC’nin amiral gemisi mobil deneyimini sunuyor.

Keskin ve canlı bir 4,3 inç (11 cm) Yüksek Çözünürlükte 720p ekranı bulunan HTC One Mini, HTC’nin tasarım özelliklerine de sahip. Gümüş ve siyah renklerinde sunulan HTC One Mini, alüminyum tek parça gövde ile geliyor.

HTC UltraPixel kameraya sahip olan HTC One Mini’de 1,6 megapiksellik de ön kamera bulunuyor. Ürünle kullanıcılar 1080p Full HD video kayıt yapabiliyor.

Ağustos ayından itibaren belirlenmiş pazarlarda satışa sunulacak olan HTC One Mini, Eylül ayından itibaren de tüm dünyada piyasaya sürülecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir