İnnova’nın kamu ihalelerine girme yasağı kalktı

Türk Telekom Grubu şirketlerinden İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş.’ye getirilen kamu ihalelerine girme yasağı kaldırıldı.

Konuya ilişkin karar, şirketin web sitesinden şöyle duyuruldu:

“Şirketimiz hakkında 9 Haziran 2012 tarihli Türkiye Cumhuriyeti Resmi Gazetesi’nde yayımlanan, “İnnova’nın 1 yıl süreyle kamu ihalelerine katılmaktan yasaklılık” kararı sebebiyle açtığımız davadaki yürütmeyi durdurma talebimiz haklı bulunmuş ve mahkemece 9 Ağustos 2012 tarihinde yürütmenin durdurulması kararı verilmiştir.

Nihai karar için süreç devam ediyor olmakla beraber, yürütmenin durdurulması kararı neticesinde İnnova’nın kamu ihalelerine katılmasının önünde herhangi bir engel kalmadığını değerli meslektaşlarımız, iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve tüm kamuoyuna duyururuz.

İnnova olarak 12 yıllık geçmişimizde olduğu gibi, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında başarılı projelerle “bilişim sektöründe Türkiye için değer yaratma” misyonumuzu kararlılıkla devam ettireceğiz.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir