İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu yollarında

Türk Telekom, bu yıl ilki düzenlenen “İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu” etkinliğine ana sponsor oldu. Türk Telekom açıklamasına göre, kurumsal müşterilerine bir “teknoloji ortağı” olarak hizmet veren; rekabet avantajı, hız ve verimlilik ile yeni pazarlara açılmalarını hedefleyen Türk Telekom’un desteklediği İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu, “Dönüşüm ve Uyum” temasıyla 30 Ocak-15 Mayıs 2014 arasında Anadolu’nun beş şehrinde düzenlenecek.

Gaziantep, İzmir, Kayseri, Denizli ve Konya’da düzenlenecek etkinlikte Türk Telekom, “Yeni Gerçek: Dijitalleşme” başlıklı bir sunum yaparken etkinlik süresince çeşitli uzmanlar dinleyicilere geleceğin şirketlerinin hangi iş modellerinden para kazanacağını anlatacak, ticareti kökten değiştirecek teknolojiler izleyicilerle paylaşılacak. İnteraktif pazarlamada son trendlerden e-ticarete, display reklamcılıktan dijital yayıncılığa bir çok konu ayrıntılarıyla ele alınacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın