Intermec Medallion hizmeti Türkiye’de

Dünyada mobil iş çözümleri sektörünün önde gelen kuruluşlarından Intermec, yeni onarım hizmeti Intermec Medallion’u Türkiye’de başlatıyor.

Intermec Ülke Müdürü Murat Kafkas yeni Intermec Medallion hizmeti hakkında şunları söyledi: “Yeni merkezimiz sayesinde müşterilerimiz ve kanal ortaklarımız gönül rahatlığıyla Intermec Medallion hizmetini satın alabilecekler. Bu merkezde sunduğumuz modern ve ölçeklendirilebilir onarım çözümleriyle müşterilerimizin ciddi yatırımlarla sahip olduğu Intermec mobil cihaz ve sistemlerin çalışabilirlik sürelerini iyileştiriyoruz.”

Intermec Medallion hizmet merkezi ile onarım hizmetlerine internet üzerinden başvurmak ve çalışmaların hangi aşamada olduğunu 7 gün 24 saat online takip etmek mümkün olacak. Medallion hizmeti müşterilere, kolayca izlenebilen, basitleştirilmiş ve sadeleştirilmiş bir onarım süreci sunuyor.

İstikrarlı ve yüksek kaliteli onarımla, üretici onaylı yedek parça kullanımını birlikte sunan bu hizmet ile Intermec, müşterilerine her durumda en yüksek seviyede hizmet ve onarım sözü veriyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir