İnternet dahil ayda 34 TL’ye tablet

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, yeni başlattığı kampanyasıyla, 6GB kotalı internet ve Acer Iconia B1 marka tableti NET6 paket fiyatına ek sadece 1 TL ile ayda 34 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla sunuyor

24 ay taahhüt veren yeni ve taahhütsüz mevcut TTNET müşterileri NET6 internet paketi + Acer Iconia B1 tablete, NET6 paket fiyatının üzerine sadece 1 TL ek ödeme ile ayda 34 TL’ye sahip olabiliyor.

NETLİMİTSİZ internet paketi + Acer Iconia B1 tablet kampanyasından faydalanmak isteyen müşteriler ise ayda sadece 59 TL ödüyor.

Üstelik kampanyadan yararlananlara TTNET Müzik’ten 100 şarkı hediye ediliyor ve isteyen kullanıcılara Tivibu Cep 12 ay boyunca yüzde 50 indirimli sunuluyor.

acer1

Acer Iconia B1 tablet özellikleri;

  • 1,2 GHz çift çekirdekli işlemci
  • 8 GB hafıza, Android Jelly Bean işletim sistemi
  • 7” çoklu dokunmatik ekran
  • 320 gramlık ağırlık
  • 1024 x 600 çözünürlük
  • Mikro USB bağlantı noktası ve WiFi.

31 Temmuz 2013’e kadar devam edecek kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; TTNET satış noktalarından başvuru yapabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir