İnternete ‘Sade Doping’ geldi

Türkiye’de internet kullanıcı sayısının artmasıyla telefonsuz internet uygulaması yaygınlaşırken alternatif telekom operatörü Millenicom, Sade Doping Hizmeti sayesinde internet hizmetini telefon hattından ayırıyor. Kullanıcılara daha uygun şartlarda abonelik imkanı sunuyor.

Telefonsuz internet kullanımı ülkemizde gün geçtikçe yaygınlaşırken, Millenicom müşterilerine Sade Doping Hizmeti ile kullanılmayan telefona sabit ücret ödeme derdi olmadan internetten yararlanabilme imkanı sunuyor.

Millenicom bünyesinde hizmet veren Doping İnternet’in sunduğu her ihtiyaca uygun Doping paketleri sayesinde internete girmek için telefon bağlatma zorunluluğu ve sabit ücret ödemek tarih oldu.

Doping internet’in müşterilerine sunduğu Sade Doping sayesinde internet kullanıcıları artık sadece internet ücretini ödeyecek. Kullanılmasa dahi sadece internete girebilmek için her ay telefona ödenen sabit ücreti sona erdiren bu yeni uygulama sayesinde kullanıcılar internetin keyfini özgürce sürebilecek.

Sade Doping’e geçmek ise çok kolay. Sade Doping onayınız sonrasında başvurunuz gerçekleşiyor, altyapınız aktifleşiyor, var olan aboneliğiniz Doping değilse iptal ediliyor ve sizin seçtiğiniz Sade Doping paketi aktif hale getiriliyor.

Sade Doping kampanyaları kullanıcıları için uygun fiyatlar sunmakta; 8Mb’ye kadar sınırsız 24 ay 54,99 TL, 8Mb’ye kadar 12 GB’te kadar 24 ay 47,99 TL olarak ücretlendirilmiş.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir