iPad’ler için Belkin’den klavyeli kılıf

Babalar Günü’nde O’nu mutlu etmenin en güzel yolu hayatını kolaylaştıracak hediyeler almaktır. Aksesuar pazarının ünlü ismi Belkin’in, Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu Bilkom güvencesiyle satışa sunduğu “Belkin Taşınabilir Klavye Çanta” ya da  “Belkin FastFit Klavye Kılıf”, bu özel gün için iki ideal seçenek.

Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu Bilkom’un katma değerli hizmeti ile dağıtımcılığını üstlendiği markalar arasına katılan aksesuar pazarının ünlü ismi Belkin’in Babalar Günü’ne özel hediye seçenekleri bulunuyor.

O’na bu özel günde, Bilkom Güvenceli, iPad 2. 3. ve 4. jenerasyon ile uyumlu, aynı zamanda kapanarak pratik bir kılıf olarak kullanılabilen, kolay taşınabilen bir klavye ya da iPad mini ile uyumlu taşınabilir klavye çanta hediye ederek mutluluğunu artırabilirsiniz.

Bilkom güvencesiyle ilk kez www.diji-dukkan.com adresinden temin edebilirsiniz. Babalar Günü’nde sevgili babanız için seçebileceğiniz hediyelerin tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatları ise şöyle:

Belkin Taşınabilir Klavye Çanta (iPad mini için): 249TL

Belkin FastFit Klavye Kılıf (iPad 2. 3. ve 4. Jenerasyon için): 299TL

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir