iPhone 5S ve iPhone 5C yakında Avea’da

iPhone 5S ve iPhone 5C yakında Avea İletişim Merkezleri’nde birbirinden avantajlı tekliflerle birlikte müşterileriyle buluşacak.

Avea’dan yapılan açıklamaya göre, Avea’nın 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus’la, maksimum hızda internet deneyimi yeni iPhone‘lara da taşınacak.

Müşterilerine 81 ilde çift taşıyıcılı internet teknolojisi Mobil Plus’ı sunan Avea, akıllı telefon deneyimini zenginleştiriyor. Türkiye’nin her ilinde 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus’ı canlı şebeke iletişim kulesinde aktif hale getirerek; 43 Saniye Başına Düşen Megabit (Mbps) ile kullanıcı başına maksimum hıza erişme olanağı sağlayan Avea, şimdi de iPhone 5S ve iPhone 5C’yi akıllı cihaz portföyüne eklemeye hazırlanıyor.

Avealılar ve Avealı olmak isteyenler, iPhone 5S ve iPhone 5C’ye birbirinden avantajlı tekliflerle sahip olacak

Apple tarafından şu ana kadar yapılan en iyi iPhone olarak lanse edilen iPhone 5S ile iPhone 5’e benzer teknik özellikleri ve renk seçenekleriyle ön plana çıkan iPhone 5C; yüksek hızda internet hizmeti ve Avea’nın avantajlı teklifleriyle yakında Avea İletişim Merkezleri’nde meraklılarıyla buluşacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir