iPhone 5S ve iPhone 5C yakında Vodafone’da

Vodafone Türkiye, son teknoloji iPhone 5S’i ve göz kamaştıran renkleriyle iPhone 5C’yi çok yakında aboneleriyle buluşturacağını açıkladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Vodafone farkıyla “A.C.A.İ.P” cihazlar arasında yerini alacak yeni Apple akıllı telefonlar, Vodafone’un 81 ildeki çift taşıyıcılı 3G teknolojisiyle Süper İnternet deneyimini yaşatacak. Vodafone’lular Apple’ın en son telefonlarını, tarifeye ek avantajlı fiyatlarla edinebilecek.

Vodafone’lular çok yakında vodafone.com.tr internet sitesinden ön bilgilendirme formunu doldurarak, avantajli Vodafone Red teklifleri hakkında herkesten önce bilgi sahibi olacaklar.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, dünyanın en gelişmiş 3G mobil genişbant internet erişimini ülkemizdeki herkes için kolaylaştırmak ve en son teknolojiye herkesin en uygun fiyatlarla erişimini sağlamak için geçtiğimiz yıl Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformumuz ACAİP’i hayata geçirdik. Akıllı telefon seçmeyi, satın almayı ve kullanmayı kolay, anlaşılır ve erişilebilir hale getiren ACAİP sayesinde Vodafone abonelerinin toplam akıllı telefon penetrasyonu 30 Haziran 2013 itibariyle yüzde 25,4’e yükseldi. Her dört Vodafone’ludan biri akıllı telefon kullanıyor ve oran sürekli artıyor. Akıllı telefon dünyasında trendleri belirleyen öncü marka Apple’ın yeni nesil telefonları iPhone 5S ve iPhone 5C’yi çok yakında ACAİP portföyüne ekleyeceğiz. Bu cihazları Türkiye’de Vodafone abonelerine tarifelerine ek avantajlı fiyatlarla sunacağız. Tüm abonelerimizi sürekli yatırımlarla son bir yıl içinde iki katı hıza kavuşturduğumuz 3G Süper İnternet hizmetimizden, son teknoloji akıllı telefonlar aracılığıyla faydalanmaya davet ediyoruz. Vodafone olarak mobil iletişimin olanaklarını herkes için kolay, anlaşılır ve erişilebilir kılmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir