iPhone’un küçük ekranına mahkum değilsiniz

Turkcell, Samsung’un yeni telefonu GALAXY Note 3’ü Platinum kampanyasıyla satışa sunduğunu duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamada GALAXY Note 3’ün Turkcell İletişim Merkezleri (TİM) ve  turkcellmagaza.com’dan satın alınabileceği ifade edildi.

Şirketin GALAXY Note 3 için belirlediği fiyat ise, 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 93 TL’den başlıyor. Peşin satın almak isteyenler ise 2.199 TL’den GALAXY Note 3’e sahip olabilecek.

GalaxyNote31

Turkcell, GALAXY Note 3 satın alan ilk 20 bin kişiye 12 ay Turkcell TV Standart Paket aboneliği hediye edeceğini açıkladı. Turkcell Platinum müşterilerine ise Samsung Battery Pack ücretsiz verilecek.

Kapıda ürün teslimi yapan Platinum Hizmet Ekibi ile Galaxy Note3 alan ilk 150 Platinum müşteriye Galaxy Gear ve sonraki 450 Platinum müşteriye  de Samsung S-Cover hediye ediliyor.

GALAXY Note 3 daha büyük ekranlı telefon kullanmak isteyenler için tercih edilen Note serisinin devamı. Özellikle Apple’ın iPhone ürünlerinde ekran boyutunu sabit tutmaktaki ısrarı kullanıcıları Note serisi ürünlere yöneltiyor.

Samsung’un GALAXY Note 3 ürünü 5,7 inç Full HD Süper AMOLED ekranıyla özellikle sürekli hareket halinde olan kullanıcılar için geniş ekranda mobil servis ve uygulamalardan yararlanma fırsatı veriyor.

GalaxyNote3ozellikler

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir