İşletmeler için ‘Bulut Santral Hizmeti’

Millenicom, küçük işletmelere ve kobilere ilk yatırım maliyetine katlanmak zorunluluğu olmadan sahip olabilecekleri Millenicom Bulut Santral Hizmetini sunduğunu duyurdu.

Millenicom Bulut Santral; çözüm odaklı bir yaklaşımla özellikle kobilerin ilk yatırım maliyeti olmaksızın aylık sabit bir ödeme ile tüm telefon ve santral ihtiyacını karşılıyor. Millenicom Bulut Santral hizmetini kullanan işletmelerin bünyelerindeki tüm ofisler/şubeler kendi aralarında ücretsiz konuşuyorlar.

Millenicom Bulut Santralin bir diğer faydası ise pahalı destek hizmetlerinden ve ücretli güncellemelerden kullanıcıyı kurtararak maliyetleri düşürmesi. Akıllı cihazlar üzerinden tüm santral işlevlerinin mobil olarak da kullanılabildiği Millenicom Bulut Santral Hizmeti, hızlı ve kolay kuruluyor, yedekleme sistemi ile risklere karşı güvence veriyor ve taşınma durumunda işlemleri çok kolaylaştırıyor.

Millenicom Bulut Santral ile tüm kobiler, çağrılarını yönlendiren, cevaplayan, raporlarını kaydeden ve farklı telefonları eş zamanlı olarak arayan bir santrale sahip olacak. Millenicom Bulut Santral Hizmeti hem ekonomik hem güvenli hem de teknolojik alt yapısıyla müşterilerine Detaylı Çağrı Kaydı ve Sesli Yanıt Hizmetlerini (IVR / Robot Operatör) de sunmakta.

“Millenicom Bulut Santral” çok kolay kuruluyor ve kobilere tam ihtiyaçlarına göre çözümler sunuyor. Kobilerin, tüm ofis ve şubelerinin telefon, İnternet ve santral ihtiyacını tek merkezden karşılayan Millenicom, çeşitli ölçeklerdeki işletmelere kendilerine en uygun büyüklükteki hizmeti sunabilen bir esnekliğe sahip. Millenicom Bulut Santral Hizmeti dahili hat başına 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla sunulurken, şirketlerin ihtiyacı olan dahili hat sayısı kadar telefon da ücretsiz olarak müşterilere sunuluyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir