iTunes hediye kartları NT mağazalarında

Dünya devi Apple’ın sanal mağazalarında kullanılan iTunes kartlar, kitap, kırtasiye ve teknoloji perakende zinciri NT mağazalarında satışa sunuldu.

NT’de satılan iTunes kartlar tüm dünyada olduğu gibi 25 ve 50TL’lik iki farklı seçenekle sunuluyor. Apple’ın ürettiği bilgisayar, iPad, iPhone, iPodTouch gibi araçlarda kullanılabilen iTunes kartları, tüm dünyada hediye olarak da çok tercih edilmeye başlandı.

iTunes kartlar ile Apple’ın sanal mağazalarından (iTunes Store, App Store ve Mac App Store) milyonlarca uygulama, müzik, film, oyun kolayca satın alınabiliyor.

Kredi kartı kullanmak istemeyen ya da farklı nedenlerle harcadığı kadar satın almak isteyenler için ideal seçim olan iTunes kartları, talimatlarla kolayca yükleniyor.

Dünya devi Apple ile yapılan özel işbirliği konusunda konuşan NT Pazarlama ve Satış Geliştirme Direktörü Ümit Apak, Türkiye’nin tek uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji perakendecisi olarak tüketicilerine dünya ile birlikte satın alabilecekleri bir ürün sunduklarına dikkat çekti.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir