İzlesene’nin özel kanal sayısı bini aştı

Türkiye’nin en büyük video network’ü olan NOKTA, Özel Kanal Yapısı ile içerik sahiplerine yeni bir yayın mecrası sunuyor. Uygulamayla, İçerik Sahipleri ya da hazırladığı videoyu yaymak isteyen Yaratıcı’lar, kolay bir arayüz üzerinden içerik yayınlarını yönetebiliyor. İzlesene Özel Kanalları, benzerlerinin aksine sosyal paylaşıma açık modüler alt yapısı sayesinde, içeriğin etkili ve hızlı biçimde yayılmasını sağlıyor.

Rekor Vodafone Freezone Kanalı’nda

İzlesene’nin, sayıları 1.000’i aşan özel kanallarından birisi olan yeni Vodafone Freezone Kanalı kısa süre önce açılmasına rağmen rekor düzeyde ilgiye ulaştı. Kanalda bugüne kadar toplam 4 milyonun üzerinde video izlendi. Vodafone Freezone 17. Liselerarası Müzik Yarışması (LMY) için izlesene.com’u ana video mecrası olarak seçti (izlesene.com/vfreezone). Vodafone içerik ajansı FSAP ile hedef kitlenin ilgisini çeken içerikler yaratıldı.

Kanalda toplam 1000’den fazla özel prodüksiyon içerikler konumlandırıldı. Bir aydan az zamanda Liselerarası Müzik Yarışması ile ilgili 1 milyonun üzerinde izleme gerçekleşti. Ayrıca, bir İzlesene Video Lab prodüksiyonu olarak haftanın filmlerini inceleyen Vodafone Freezone Vizyon programı ile 12 hafta boyunca her hafta ortalama 200 bin kerenin üzerinde ve toplamda 2.6 milyon izlenmeye ulaşıldı.

Vodafone Freezone Özel Kanalı’nda, 17. Liselerarası Müzik Yarışması’nın elemelerinde Ankara’dan başlayarak sırasıyla Adana, İstanbul ve son olarak İzmir’de performans sergileyen gençlerin tüm videolarını bulmak ve ayrıca haftalık film tanıtım programlarını izlemek mümkün.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir