Kasım ayına aksiyon damgasını vurdu

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’da Kasım ayında yayınlanan yüzlerce film arasından en çok aksiyon filmleri izlendi. Son Superman filmi “Çelik Adam – Man of Steel”, hız tutkunlarının favorisi “Hızlı ve Öfkeli 6 – The Fast and The Furious 6” ve “Uzay Yolu: Bilinmeze Doğru – Star Trek: Into Darkness” en çok izlenen filmler listesinin ilk üç sırasında yer aldı.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, beyazperdenin başarılı yapımlarını izleyicinin beğenisine sunmaya Kasım ayında da devam etti. Farklı türlerde pek çok başarılı yapım Tivibu ekranlarını renklendirirken, en çok izlenenler arasında aksiyon filmleri yer aldı.

Tivibu’da Kasım ayında en çok izlenen filmler listesinin zirvesinde bir Hollywood klasiği var. Dünyanın en ünlü süper kahramanı Superman’in geçmişine dönerek hikâyeyi çok farklı bir boyuta taşıyan “Çelik Adam – Man of Steel”, Kasım ayının en popüler filmi oldu.

Geçtiğimiz günlerde başrol oyuncularından Paul Walker’ın bir trafik kazasında hayatını kaybetmesiyle hayranlarının yasa boğulduğu “Hızlı ve Öfkeli 6 – The Fast and The Furious 6” ise en çok izlenen filmler listesinin ikinci sırasında yer aldı.

Listenin üçüncü sırasında ise bilim-kurgu klasiği olmuş bir serinin son filmi yer alıyor. “Uzay Yolu: Bilinmeze Doğru – Star Trek: Into Darkness”, tıpkı dünya sinema ve televizyonlarında olduğu Tivibu ekranlarında da izleyenlere sinema şöleni yaşattı.

Başrolünü dünyaca ünlü aktör Johnny Depp’in üstlendiği “Maskeli Süvari – The Lone Ranger” ile bu yıla damga vuran yapımlardan “Pasifik Savaşı – Pacific Rim” Tivibu’da Kasım ayında en çok izlenen diğer aksiyon filmleri oldu.

Komedi filmleri de çok izlendi

Tivibu kullanıcıları aksiyon filmleri kadar komedi filmlerine de ilgi gösterdi. Son yılların en eğlenceli komedi filmlerinden “Felekten Bir Gece 3 – Hangover 3”, Hollywood filmlerine göndermede bulunan komedi klasiği “Korkunç Bir Film 4 – Scary Movie 4”, Jim Carrey’yi yeniden hayranlarıyla buluşturan “İnanılmaz Sihirbazlar – The Incredible Burt Wonderstone” ve bir başka komedi yıldızı Rob Schneider’in başrolünü üstlendiği 2001 tarihli “Hayvan – The Animal”, Kasım ayında Tivibu’nun en popüler ilk 10 filmi arasında yer aldı.

Zamandan ve mekândan bağımsız film keyfi

Tivibu en yeni ve en popüler filmleri sinemalardan kısa bir süre sonra “Kırmızı Halı” servisinde kullanıcılarıyla buluşturuyor. Kullanıcılar Tivibu’da sunulan yüzlerce filmi, ister televizyonlarından, ister bilgisayarlardan, isterlerse de akıllı telefon veya tabletlerinden izleyebiliyorlar.

Zamandan ve mekândan bağımsız film keyfi yaşatan Tivibu, önümüzdeki aylarda da en popüler filmlerin adresi olmaya devam edecek.

Tivibu’da Kasım ayında en çok izlenen ilk 10 film:

1. Çelik Adam – Man of Steel

2. Hızlı ve Öfkeli 6 – The Fast and The Furious 6

3. Uzay Yolu: Bilinmeze Doğru – Star Trek: Into Darkness

4. Felekten Bir Gece 3 – Hangover 3

5. Sevimli Canavarlar Üniversitesi – Monsters University

6. Maskeli Süvari – The Lone Ranger

7. Pasifik Savaşı – Pasific Rim

8. Korkunç Bir Film 4 – Scary Movie 4

9. İnanılmaz Sihirbazlar – The Incredible Burt Wonderstone

10. Hayvan – The Animal

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir