Kavis oranı ayarlanabilen televizyon

LG Electronics, CES 2014’te dünyanın ilk Flexible OLED TV’sini tanıttı.İzleyiciler bu çığır açan ürünle ekran şeklini görüş açılarına göreayarlayabiliyor ve eşsiz bir izleme keyfi yaşıyorlar.

“LG Flexible OLED TV benzersiz bir deneyim için görülmesi gereken bir ürün” diyen LG Electronics Ev Eğlencesi Bölümü CEO’su H. H.(Hyun-hwoi) Ha, “LG, televizyondaki liderliğine devam ediyor” dedi.

LG Flexible OLED TV’yi diğer TV’lerden ayıran özelliği ekran şeklinin izleyicinintercihine göre uzaktan kumanda ile değiştirilebiliyor olması. Bu değişiklik,kullanıcıların görüntüleme deneyimleri, ekran boyutu ve izleme uzaklığı gözönünde bulundurularak hayata geçirildi. İzleyicinin, kavisi ayarlayabilmesi vekendi zevklerine göre değiştirebilmeleri ise TV izleme deneyimlerini keyiflikılıyor.

LG 77 inç Flexible OLED TV, tasarım,görüntü kalitesi gibi yenilikçi özellikleri biraraya getiriyor. TV, eşsiz ekran kalitesi ve sağlamlığına yönelik saatler ve günler boyu süren çalışmaların sonucu tasarlandı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

1 thought on “Kavis oranı ayarlanabilen televizyon

    yavuz

    (24 Ocak 2014 - 09:09)

    kavis oranının ayarlanabildiği bir televizyon gerçekten de bizlere kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar. LG bu alandaki liderliğini kimselere kaptırmayacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir