Kipa internetten sipariş başlattı

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, İzmir’deki müşterilerine internet alışveriş rahatlığını ve kolaylığını, Kipa kalitesi ve çeşitliği ile birleştirerek sunuyor. “Kipa Kapımda” adlı internet sitesi, Ocak ayı sonunda İzmirli müşteriler ile buluşuyor.

12.000 farklı ürün sunan Kipa Kapımda servisiyle, müşterilerin bir tıkla internetten seçtiği ürünler, kalite, tazelik ve gıda standartları alanında özel eğitim almış internet servis ekibi tarafından seçiliyor.

Bu özenli seçimden sonra, ürünler Kipa için özel olarak hazırlanmış ve son teknoloji ile donatılımış, soğutucu ve dondurucu dolapları olan Kipa Kapımda kamyonları ile müşterinin kapısına geliyor. Kipa’nın bir parçası olduğu Tesco’nun Avrupa’daki diğer operasyonlarında da kullanılan bu araçlar, gerek donmuş gıda, gerek taze ürünleri özenle müşteriye ulaştırıyor.

Kipa CEO’su Jeff Adams, “Ege’nin en köklü perakendecisi olarak bilinen Kipa, müşterilerine çok kanallı alışveriş imkanları sunmaya devam ediyor. 21. yaşımızda, müşterilerimizin sadakatine bir teşekkür olarak sanal market uygulamasını da hizmete açıyoruz,” dedi.

İzmir’in, Türkiye genelinin üstünde internet kullanıcısına sahip bir şehir olduğuna değinen Adams, “Teknolojiyi yakından takip eden İzmirli müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, gerçekten özenle tasarlanan, her detayı ayrı ayrı düşünülen bir sanal alışveriş sistemi yarattık,” diye ekledi.

Adams, müşterilerin internet alışverişinde gelen ürünün kalitesi ve kendilerine ulaştığındaki tazeliği konusunda hassasiyetini bildiklerini belirterek, bu yüzden de “adeta kendi elinizle seçmişcesine” özenli seçimler yapacak “müşteri alışveriş elemanı” kadrosu istihdam ettiklerinin altını çizdi.

Özellikle çalışan müşteriler açısından önemli olan teslimat zamanı ise, müşteri tarafından iki saatlik aralıkla belirleniyor.

Kipa Kapımda online alışveriş sitesi, önce Kipa çalışanları tarafından kullanılarak, onların tecrübeleri doğrultusunda müşteriye sunulacak.

Zengin ürün çeşitliliği ile rakiplerinin bir adım ilerisinde yer alan ve http://www.kipa.com.tr/ adresinden ulaşılabilen “Kipa Kapımda”, kaliteli ve taze ürünleri güvenli ve kolay bir şekilde elde etmek isteyenlerin internetteki adresi olmayı hedefliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir